Lazy Facebook likebox module
Kontakt

ul. Dębowa 3,
86-065 Łochowo

tel.(52) 3819392,
(52) 3488092
e-mail: kazimierzkr@o2.pl

Numer Parafialnego
Konta Bankowego:

86 8142 1020 0004 0699 2000 0001

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

25 września 2016


1. Dzisiaj ostatnia niedziela września. Po Msz św. o godz. 11. 3o spotkanie dla dzieci (II klasa szkoły podstawowej) i rodziców. Tematem przygotowanie do I Komunii św. w 2018 r. Po Mszy św. o godz. 17. oo spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i chętnych do przygotowania POCHODU TRZECH KRÓLI 6 stycznia 2017 r. Przed kościołem zbiórka do puszek pieniędzy na opał do ogrzewania naszego kościoła.

2. Od poniedziałku 26 września o godz. 21. oo Apel Jasnogórski z modlitwami przygotowujący nas do 70-lecia istnienia naszej parafii. Będziemy się modlili: Poniedziałek: za budowniczych kościoła, Wtorek: zmarłych i żywych proboszczów naszej parafii, Środa: za wszystkich dobrodziejów, Czwartek: za zmarłych parafian, Piątek: za wszystkich parafian. W sobotę 1 października od godz. 19. oo wieczór uwielbienia. Zapraszamy do wspólnego dziękczynienia i modlitwy.

3. W środę NOWENNA do MBNP i Msza św.

4. DNI EUCHARYSTYCZNE PAŹDZIERNIKA

PIERWSZA SOBOTA
- Od godz. 8. oo odwiedziny chorych w domach.
- O godz. 9. oo Msza św. o Niepokalanym Sercu Maryi połączona z adoracją Najświętszego Sakramentu

PIERWSZA NIEDZIELA DZIĘKCZYNIENIE ZA 70 LAT ISTNIENIA PARAFII ŚW. KAZIMIERZA W ŁOCHOWIE

- Po Mszy św. o godz. 7. 3o modlitwy dla Róż różańcowych. Podczas różańca o godz. 16. 3o Akt oddania się Sercu Pana Jezusa. O godz. 10. oo UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA DZIĘKCZYNNA ZA 70 LAT ISTNIENIA NASZEJ PARAFII Z AKTEM ODDANIA SIĘ SERCU PANA JEZUSA. Po Mszy św. o godz. 17. oo spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i chętnych do zorganizowania balu charytatywnego w 2017 r..

5. NABOŻEŃSTWA RÓŻAŃCOWE

NIEDZIELA: godz. 16. 3o
DNI POWSZEDNIE od poniedziałku do piątku: godz. 17. 3o
DLA DZIECI I MŁODZIEŻY: (poniedziałek, wtorek, środa): godz. 16. 3o
KAŻDY CZWARTEK PAŹDZIERNIKA RÓŻANIEC ULICAMI ŁOCHOWA: GODZ. 19. oo

6. Proszę odbierać PRZEWODNIK KATOLICKI, Ulotka "Ziarno".

7. TYDZIEŃ W LITURGII:
- Wtorek  27 września wspomnienie św. Wincentego A`Paulo, pr.
- Środa 28 września wspomnienie św. Wacława, m
- Czwartek 29 września święto  Archaniołów Michała Gabriela i Rafała
- Piątek 30 września wspomnienie św. Hieronima, pr. i dK.
- Sobota 1 października wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus dz. i dK.
- Niedziela 2 października wspomnienie Św. Aniołów Stróżów

8. "Codziennie odmawiajcie różaniec". Słowa te wypowiedziała Matka Boża w Fatimie. Zapraszamy wszystkich do odmawiania różańca we wspólnocie naszej parafii. Wypraszajmy łaski dla siebie i w tych intencjach, w których będziemy się modlili!

 

Zmieniony (Sobota, 24 Wrzesień 2016 08:04)

 
Liturgia Słowa
Ulti Clocks content
Szukaj