Kontakt

ul. Dębowa 3,
86-065 Łochowo

tel.(52) 3819392,
(52) 3488092
e-mail: kazimierzkr@o2.pl

Numer Parafialnego
Konta Bankowego:

86 8142 1020 0004 0699 2000 0001

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

14 września 2014

 


1. Dzisiaj ŚWIĘTO PODWYŻSZENIA KRZYŻA. Rozpoczyna się IV Tydzień Wychowania. Po Mszy św. o godz. 10. oo spotkanie dla rodziców i młodzieży z klas III gimnazjum (bierzmowanie). Po Mszy św. godz. 11. 3o spotkanie dla rodziców i dzieci klas III szkoły podstawowej (I Komunią św. w 2015 r.) Dzisiaj zbiórka w kościele i do puszek na nasze cele remontowe.

2. OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU O GODZ. 17. 3o RÓŻANIEC - zapraszamy!

3. We wtorek o godz. 18. oo próby śpiewu dla CHÓRU PARAFIALNEGO ? Zapraszamy!

4. W środę NOWENNA do MBNP

5. W czwartek ŚWIĘTO ŚW. STANISŁAWA KOSTKI PATRONA POLSKI. Zapraszamy młodzież!

6. W piątek Dzień Bożego Miłosierdzia.

7. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 10. oo spotkanie dla rodziców i młodzieży klas II (gimnazjum) ? temat bierzmowanie. Po Mszy św. o godz. 11. 3o spotkanie dla rodziców i dzieci klas ii szkoły podstawowej, temat I Komunia św. w 2016 r. Po wieczornej Mszy św. spotkanie informacyjne w związku z pochodem 3 Króli w naszej parafii. Zbiórka ofiar na zakup oleju opałowego do ogrzewania naszego kościoła

8. Informacja dla młodzieży: W związku ze spotkaniem młodzieży z całego świata z Ojcem św. Franciszkiem w 2016 roku w Krakowie, zapraszamy 28 września po Mszy św. o godz. 17. oo wszystkich chętnych wolontariuszy, którzy zajmą się młodymi ludźmi przyjeżdżającymi na to spotkanie. Wymaganie: znajomość języka obcego. Oprócz formacji planujemy kursy języka obcego, spotkania na wesoło, wyjazdy, poznawania ciekawych miejsc w okolicy Bydgoszczy itp.

9. OD 5 PAŹDZIERNIKA PLANUJEMY ZMIANY W PORZĄDKU NIEDZIELNYCH MSZY ŚW. W NASZEJ PARAFII I tak: godz. 7. 3o; godz. 9. oo; godz. 10. oo; godz. 11. 3o; godz. 13. oo; godz. 17. oo.

10. PISMO ŚWIĘTE czeka na zaproszenie wierzących do ich domów. Przypominamy: Pismo św. za-bieramy od niedzieli do środy i od środy do niedzieli.

11. Proszę odbierać PRZEWODNIK KATOLICKI - czytajmy prasę katolicką! Dzieci u ministrantów odbierają ulotkę "Ziarna".

12. TYDZIEŃ W LITURGII:
- Poniedziałek 15 września: wspomnienie Matki Boskiej Bolesnej (odpust w Cielu)
- Wtorek 16 września wspomnienie św. męczenników Korneliusza i Cypriana
- Czwartek 18 września: święto św. Stanisława Kostki Patrona Polski
- Sobota 20 września: wspomnienie św. Andrzeja, Pawła i ich towarzyszy m.

Życzymy wszystkim Parafianom i Gościom Bożych łask
w codziennym dawaniu świadectwa naszej wiary.


Zmieniony (Sobota, 13 Wrzesień 2014 08:55)

 
Ulti Clocks content
Szukaj